Bezpieczne ferie zimowe

Tradycyjnie, jak co roku  w naszej szkole odbył się apel dla klas 0 – III dotyczący bezpiecznych ferii zimowych zorganizowany przez Samorząd Uczniowski.

Przeprowadzono  pogadankę na temat bezpiecznego spędzenia ferii zimowych. Przypomniano, także o podstawowych zasadach korzystania ze sprzętu zimowego oraz bezpiecznych zabawach na śniegu i lodzie. Omówiono zasady bezpieczeństwa w domu i na ulicy, ostrożność w kontaktach z osobami obcymi, zwierzętami oraz powtórzyliśmy ważne numery alarmowe. Kilku uczniów z klasy III a przypomniało Kodeks bezpiecznych ferii zimowych.

Odbyło się również podsumowanie szkolnego konkursu plastycznego pod hasłem ,,Zimowy pejzaż” zorganizowany przez Samorząd Uczniowski klas 0-III. Zwycięzcy otrzymali z rąk P. wicedyrektora C. Wróblewskiego pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Gratulujemy!

Na zakończenie P. wicedyrektor szkoły życzył wszystkim uczniom wspaniałych, śnieżnych ferii zimowych, pełnych niezapomnianych wrażeń i wielu ciekawych przeżyć.

Samorząd Uczniowski kl. 0-3