Turniej Minisiatkówki

W dniu 25 stycznia 2017 roku reprezentacja dziewcząt klas IV i VI uczestniczyły w drugim Turnieju Minisiatkówki organizowanym przez Wydział Edukacji, Kultury i Sportu.

Dziewczęta rywalizowały w dwu kategoriach: rocznik 2004 w składzie: Karina Hawryszko, Kinga Bazak, Zuzanna Czesny, Aleksandra Rasała oraz rocznik 2006 w składzie: I zespół Sonia Ponikowska, Kinga Jarząb, Oliwia Gładysz; II zespół Patrycja Natkowska, Lena Sułek, Nikola Ksel; III zespół Weronika Rasała, Milena Stachurska (2007r.), Maja Kuroś. Dziewczęta rozgrywały swoje mecze z reprezentacjami SP nr 34, SP nr 25, SP nr 9, SP nr 15, SP nr 8, SP nr 24, drużynami Farta, Plasa.
Tym razem zawodniczki zagrały jeszcze lepsze zawody niż ostatnio i udało im się zająć wyższe miejsca w ogólnej klasyfikacji tego turnieju.

Opiekun - Aneta Kulik