Z życia klas 2

Konkursy, konkursy…. w IIc

W dniu 9 marca Samorząd Uczniowski zorganizował apel, podczas którego zostały wręczone nagrody w konkursach plastycznych zorganizowanych w naszej szkole. Wszyscy z dużym zainteresowaniem oczekiwali na zwycięzców poszczególnych konkursów.

Ucieszyliśmy się bardzo, gdy usłyszeliśmy, że Hania Goleń została laureatką Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Straż Miejska w oczach młodego pokolenia”. Hania otrzymała wyróżnienie za walory artystyczne swojej pracy.

Dzień później, 10 marca uczestniczyliśmy w zajęciach edukacyjnych w bibliotece osiedlowej z okazji Tygodnia Kultury Języka. I tu czekała na nas kolejna niespodzianka, rozstrzygnięcie konkursu czytelniczego. Najlepszymi czytelnikami w naszej klasie zostali:

I miejsce – Zuzia Gil

II miejsce Hania  Marcinkowska

III miejsce – Maksymilian Jarzyński

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursów i życzymy dalszych sukcesów!