Z życia klas 2

Klasowy Dzień Talentów w IIc

To był wyjątkowo atrakcyjny dzień dla rodziców i uczniów naszej klasy. 11 lutego, w godzinach popołudniowych spotkaliśmy się wszyscy, aby zaprezentować talenty aktorskie, muzyczne i plastyczne w wykonaniu uczniów i rodziców.

Dzieci zaprezentowały montaż słowno - muzyczny dotyczący powitania Nowego Roku i przedstawiły poszczególne miesiące. Oczywiście każdy z nas był przebrany za dany miesiąc. Kostiumy były niezwykle barwne i pomysłowe. Przedstawienie bardzo podobało się rodzicom., o czym świadczyły gromkie brawa.

Potem było wesoło i kolorowo! Wszyscy z wielką radością wzięliśmy się do pracy, Podczas warsztatów plastycznych, razem z rodzicami czuliśmy się  „prawdziwymi artystami”. Powstało 12 oryginalnych prac, które przedstawiały poszczególne miesiące.

Długo będziemy pamiętać tak mile spędzony wieczór!