Z życia klas 2

Uczniowie klasy IIc w nowym roku szkolnym

Uczniowie klasy IIc z wychowawczynią, panią Bożeną Nowak serdecznie witają w nowym roku szkolnym 2015/2016.

Szczególnie serdecznie witamy uczniów klas I i  szkolną „zerówkę”. Pozdrawiamy nauczycieli z nadzieją na celujące oceny ze wszystkich przedmiotów. Dowiemy się o wielu ciekawych wydarzeniach. Poznamy nowe ćwiczenia gramatyczno – ortograficzne i redakcyjne. Będziemy samodzielnie redagować teksty oraz  rozwiązywać zadania z treścią. Będziemy też wspaniale bawić się na uroczystościach szkolnych i klasowych. Czekamy na nowe wyzwania, które pojawią się w klasie II. Postaramy się, aby wszystkie zostały zrealizowane!