Z życia klas 2

Goście z Ukrainy i eksperymenty w klasie IId

Przed feriami zimowymi gościliśmy w naszej szkole i klasie Panie nauczycielki z Ukrainy, a pewnego dnia również Panią Beatę Libicką - Krok, która przeprowdziła w naszej klasie różne ciekawe eksperymenty.

Tego dnia nasza klasa była bardzo szczęśliwa. Przez cały tydzień gościliśmy bardzo sympatyczne Panie z Ukrainy, które przyglądały się, jak się uczymy i bardzo chętnie nam pomagały w pracach plastycznych. Na dodatek w czwartek przyszła do nas Pani, która uczy fizyki w starszych klasach. Cóż to było za przeżycie! Obejrzeliśmy mnóstwo ciekawych eksperymentów, a w niektórych nawet wzięliśmy udział. Doszliśmy do zaskakujących wniosków. Nie możemy się doczekać kiedy znów będziemy gościć Panią Beatę Libicką - Krok, ona również zaprosiła nas do swojej pracowni fizycznej na dalszy ciąg ekperymentowania. Na pewno przyjdziemy!