Z życia klas 2

Święta w języku angielskim w IIc

Tuż przed świętami, w dniu 21 grudnia uczestniczyliśmy w przedstawieniu w języku angielskim o tematyce bożonarodzeniowej. Inscenizację przygotowała pani Dorota Łataś.
Z dużym zainteresowaniem oglądaliśmy zwyczaje świąteczne panujące w Anglii, gdyż każdy kraj, to inny obyczaj. Było wesoło i radośnie!

Przyglądaliśmy się temu przedstawieniu bardzo zaciekawieni, ponieważ występowały w nim nasze koleżanki z klasy: Nadia Koralewska, Maja Gajek, Agata Łukawska, Hania Goleń, Zuzia Gil. Nasze artystki wykazały się dużymi zdolnościami aktorskimi i znakomitą znajomością języka angielskiego! Serdecznie gratulujemy wspaniałego występu!

Po zakończeniu przedstawienia zorganizowany został  się krótki konkurs związany tematycznie z inscenizacją: uczniowie, którzy uważnie słuchali zostali obdarowani słodyczami.

Czas Bożego Narodzenia już blisko!