Z życia klas 2

W klasie IIc przyszedł czas na bożonarodzeniowe szopki

Uczniowie z klasy IIc powoli zbliżają się do zakończenia świątecznych przygotowań. Malowaliśmy już pastelami obrazki związane ze świętami, mikołaje gipsowe w barwnych strojach też były oryginalne, a teraz przyszedł czas na bożonarodzeniowe szopki.

Malowanie szopki wymagało dokładności i precyzji. Postaci występujące w szopce miały wiele szczegółów, a więc należało się skupić nad ich wykonaniem.  Tu już nie eksperymentowaliśmy z kolorami. Szopki były w naturalnych odcieniach. Efekt był niesamowity!

Nasza klasa jest już pięknie udekorowana: wiszą różne ozdoby związane ze świętami, choinka „ atrakcyjnie  wystrojona” -  mieni się różnymi barwami. Teraz czekamy z niecierpliwością na Wigilię…