Z życia klas 2

W IIc święta tuż tuż...

Uczniowie z klasy IIc wyraźnie czują że zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W piątek,  27.11. rozpoczęliśmy pierwsze, świąteczne  przygotowania. Malowaliśmy pastelami bożonarodzeniowe obrazki. Mieliśmy do wyboru aż sześć wzorów. Każdy z nas wybrał ten, który najbardziej mu się podobał.

No i wszyscy z radością zabraliśmy się do ozdabiania. Nasze prace plastyczne nie należały do tradycyjnych: mikołaje były kolorowe, bombki i choinki mieniły się różnymi barwami, prezenty „wychodziły” z paczek. Było wesoło i kolorowo!

Nasza Pani na pewno będzie miała duży problem z wyborem najciekawszych prac na wystawę klasową, ponieważ wszystkie są urokliwe. Życzymy udanego wyboru!