Z życia klas 2

Klasa IIc na apelu z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

W dniu 12.11. uczniowie z klasy IIc wzięli udział w kolejnej już imprezie z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Uczestniczyliśmy już w szkolnym Marszu Niepodległości, a w czwartek wzięliśmy udział w apelu  związanym tematycznie ze Świętem Niepodległości.

W apelu wzięły udział nasze koleżanki: Oliwia Baliga i Hania Marcinkowska. Utrwaliliśmy sobie wiadomości dotyczące utraty wolności przez naszą Ojczyznę, jej odzyskania w 1918r. oraz postaci Józefa Piłsudskiego, który był naczelnikiem odrodzonego państwa. Apel miał bardzo uroczysty i podniosły charakter!

W drugiej części Pani Dyrektor wręczyła nagrody laureatom konkursów plastycznych związanych z jesienią:

„Jesienny bukiet” – I miejsce: Agata Łukawska

Wyróżnienie: Nadia Koralewska

„Kolorowa jesień” – II miejsce: Hania Goleń

Wyróżnienie: Zuzia Tarnowska

Gratulujemy naszym koleżankom „jesiennych nagród”.