Z życia klas 2

Podchody

Uczniowie klasy 2a z rodzicami zorganizowali  w sobotę - 6 października rodzinne podchody. Spotkaliśmy się na płycie szkolnego boiska, gdzie przez losowanie utworzyliśmy dwa zespoły: Rekinów i Jastrzębi.

Tak powstały waleczne grupy!!! Przed każdą grupą czekało kilka zadań do wykonania, ale najpierw grupy musiały odszukać ukryte koperty z zadaniami. Nie było to łatwe zadanie, ale wspólnymi siłami odnaleziono tajemne skrytki. Jednym z zadań było obliczenie, ile lat ma cała grupa. Bez pomocy rodziców trudno byłoby zliczyć. Jedna grupa miała aż 332 lata!!!. Przy założeniu, że każda mama ma 20 lat. Drugim zadaniem było wypisanie nazw roślin widzianych w pobliżu i wspólne zdjęcie na jednej nodze. Trzecie zadanie czekało na uczestników u podnóża Karczówki. Na czym polegało,  odszukajcie na zdjęciach. Najwięcej zabawy czekało na nas na szczycie Karczówki. Tu śpiewaliśmy, tańczyliśmy, a w nagrodę mogliśmy rozpalić ognisko i upiec kiełbaski. Było wspaniale!!! Pogoda dopisała, więc nasza zabawa była udana.