Z życia klas 2

Wyróżnienie dla uczennic klasy 2 c w konkursie organizowanym przez Energetyczne Centrum Nauki „Bądź e(ko)nergetyczny i zostań konstruktorem ekologicznej elektrowni!”

Uczniowie klasy 2 c wzięli udział w konkursie „Bądź e(ko)nergetyczny i zostań konstruktorem ekologicznej elektrowni!” organizowanym przez Energetyczne Centrum Nauki. Dzieci wykonywały makiety w grupach wykorzystując surowce pochodzące z recyklingu. W ten sposób powstały  4 wspaniałe eksponaty. Wszystkie wspaniałe prace dotyczące wykorzystywania energii odnawialnej.

Jedna z grup odniosła duży sukces ponieważ na ponad 200 prac otrzymała wyróżnienie. Makietę eko - elektrowni przygotowały uczennice: Nikola Baka, Zuzanna Czyszkowska, Wiktoria Ćwiek, Lena Michta. Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłów a nagrodzonym odniesionego sukcesu!