Z życia klas 5

Halloween 5a i 5c

31.10 klasy 5a i 5c wybrały się do kina Fenomen w WDK na szkolny Halloween. Najpierw uczniowie obejrzeli film „Mała czarownica”, który w bardzo przystępny sposób pokazał widzom, jak ważne są mądre życiowe wybory i jak bardzo to, co wybieramy, wpływa na naszą przyszłość.

Po filmie miały miejsce warsztaty. Każdy wybierał sobie halloweenową maskę, którą musiał ozdobić, wyciąć, skleić i przygotować do założenia. W ruch poszły kredki, flamastry, kleje i nożyczki. Wkrótce na korytarzach WDK roiło się od wampirów, halloweenowych księżniczek i różnych potworów. Każda uczestnicząca w tych warsztatach klasa mogła też zrobić sobie halloweenowe zdjęcie w oparach dymu i scenerii jak z horroru.

Wszyscy świetnie się bawili. Szkoda, że Halloween jest tylko raz w roku.