Szkoła promująca zdrowie - atmosfera

Dzień Edukacji Narodowej

16 listopada nauczyciele oraz uczniowie klas 4-6 i gimnazjum mogli obejrzeć pogram artystyczny w wykonaniu ich kolegów, a poświęcony szkole, jako że niedawno obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej.

Program rozpoczął taniec w wykonaniu dziewcząt z klasy 5b. Dowcipne wiersze zaprezentowały Natalia Krzemińska z kl. 2b gimnazjum  oraz Olga Koszara i Anna Matys z klasy 5b.

Piosenkę „Szalona klasa” wykonały, podobnie jak taniec z akrobatycznymi figurami, dziewczęta: Kinga Bazak, Kinga Dzięgielewska , Kinga Kołczyk i Julia Piasecka. Julię mogliśmy także podziwiać w subtelnym, pełnym wdzięku wykonaniu piosenki „Będę nauczycielką.” Tą piosenką Julka podbiła serca wszystkich.

Następnie obejrzeliśmy scenkę z życia szkoły. Tu w rolę nauczycielki wcieliła się Zofia Jung z klasy 2b gimnazjum. Aktorzy z humorem, dowcipnie zaprezentowali różne uczniowskie postawy.

W scence wystąpili także: Natalia Krzemińska, Ola Kierońska, Kasia Polut, Zuzia Chudzicka, Klaudia Popiel, Michał  Orkisz, Michał Dutkiewicz, Piotr Korba

Na zakończenie wysłuchaliśmy piosenki „Profesor Robert” w wykonaniu Gabrieli Asante z klasy 1b gimnazjum.

Program  podobał się  widzom, gdyż słychać było brawa, a śmiech towarzyszył wypowiadanym w scence dowcipnym kwestiom. Program prowadzili: Kasia Pulut, Wiktoria Danielewska, Stanisław  Laczek.