Szkoła promująca zdrowie - atmosfera

Turniej Mikołajkowy w Szkole Podstawowej nr 31

W dniu 4 grudnia 2015 roku w Szkole Podstawowej nr 31 odbył się Mikołajkowy Turniej Sportowy. Uczniowie klas IV-VI uczestniczyli w rozgrywkach sportowych zorganizowanych i prowadzonych przez nauczycieli wychowania fizycznego.

IV klasa rywalizowała w piłce siatkowej i zabawie „Dwa Ognie”, rywalizację w obu konkurencjach wygrali chłopcy pokonując dziewczęta.

V klasy: dziewczęta V a pokonały koleżanki z V b w piłkę siatkową 2:0  ( 15:11  ;  16:14 ), chłopcy V a pokonali kolegów z V b w piłkę nożną 1:0.

W rywalizacji w „Dwa ognie” lepsza okazała się klasa V b.

VI klasy: reprezentacja w piłce siatkowej klasy VI a pokonała reprezentację VI b 2: 1  (8:15; 15:10; 17:15 ), dziewczęta klasy VI a pokonały VI b rywalizując w piłce ręcznej, natomiast reprezentacja chłopców w piłce nożnej klasy VI b pokonała 1:0 klasę VI a

Wszyscy uczniowie z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego otrzymali od Rady Rodziców słodycze a za sportową rywalizację byli nagradzani drobnymi nagrodami rzeczowymi. Całej rywalizacji towarzyszyła Mikołajkowa atmosfera, którą potęgowali swoim dopingiem uczniowie poszczególnych klas.

Organizatorem byli : Aneta Kulik, Aneta Szpilska, Zygmunt Kamys